На Хмельниччині молокопереробне підприємство «заробляло» мільйони гривень на повітрі
Фахівцями підрозділу податкового та митного аудиту Державної фіскальної служби Хмельницької області викрито тіньову схему ухилення від оподаткування у галузі переробки молока.На Хмельниччині молокопереробне підприємство «заробляло» мільйони гривень на повітрі
Фахівцями підрозділу податкового та митного аудиту Державної фіскальної служби Хмельницької області викрито тіньову схему ухилення від оподаткування у галузі переробки молока.

Перевіркою встановлено, що у ході здійснення господарської діяльності молокопереробним підприємством Хмельниччини формувались витрати та податковий кредит з податку на додану вартість по операціях з придбання масла селянського, масла-моноліту та неіснуючих послуг від контрагентів групи ризику.

Матеріалами перевірки доведено, що суб’єкт господарювання придбавав «на папері» масло селянське та масло-моноліт у контрагентів центрального регіону України в значних обсягах, але без підтвердження реальності здійснення таких операцій.

Крім того, за даними митних органів вантажні автомобілі, а також водії, визначені у наданих для проведення перевірки супровідних документах, фактично перебували за межами митного кордону України.

Також встановлено придбання маркетингових послуг, не пов’язаних із господарською діяльністю, у контрагента, яким проводились так зване дослідження споживачів молочних продуктів у відомій мережі супермаркетів, розташованій у містах Києві, Харкові та Дніпропетровську. Натомість молокопереробним підприємством не доведено потреби у придбанні таких послуг, оскільки декларувалась збиткова діяльність.

Таким чином «придбання» неіснуючих послуг та молочних продуктів у ризикових контрагентів надало змогу суб‘єкту господарювання не сплатити до бюджету 4 мільйони гривень податку на додану вартість та декларувати збитки у розмірі близько 19 мільйонів гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього