На Хмельниччині можна придбати золото та танки
ПриватБанк і Wargaming оголосили про запуск нового проекту для українських шанувальників МMО Action – продаж ігрових Gift Card у Приват24.На Хмельниччині можна придбати золото та танки
ПриватБанк і Wargaming оголосили про запуск нового проекту для українських шанувальників МMО Action – продаж ігрових Gift Card у Приват24.

Користувачі найпопулярнішого в Україні онлайн-банку тепер зможуть зробити своїм друзям і близьким дивовижний подарунок – один із преміальних танків World of Tanks, «резервний фонд» ігрового золота та кредитів або цілий місяць преміум-акаунта, що поширюється також на World of Warships і World of Warplanes.

«Якщо ваш начальник після роботи захоплено грає в танчики, у вас з’явився унікальний шанс для кар’єрного зростання – подаруйте йому преміальний танк або невичерпний запас ігрового золота, – говорить керівник проекту з боку ПриватБанку Ольга Худик. – Нарешті друзі та близькі завзятих «танкістів» отримають можливість вибрати для них саме той подарунок, який потрібен, а в Приват24 це можна зробити буквально за пару кліків».

У Приват24 магазин Wargaming Gift Card знаходиться в розділі «Усі послуги». Щоб оформити подарунок своєму «танкісту», достатньо вибрати один із подарункових сертифікатів та оплатити його своєю банківською карткою. Потім залишається придумати текст привітання та не забути зазначити ім’я або нік одержувача та його електронну пошту.

«Ми реалізували можливість придбання подарункових карток World of Tanks для клієнтів ПриватБанку, – зазначає Ірина Хроленкова, керівник департаменту Payments у СНД компанії Wargaming. – До цього придбати преміум-акаунт або преміум-танк могли лише зареєстровані користувачі в преміум-магазині Wargaming. Наразі ж, завдяки спільному проекту з ПриватБанком, зробити подарунок своїм друзям-«танкістам» може будь-який клієнт банку, до того ж у будь-який зручний час і з мінімальними зусиллями».

Щасливий власник Wargaming Gift Card зможе використовувати його відразу ж після отримання на електронну пошту, просто ввівши код сертифіката в спеціальному полі «Активувати бонус-код» в особистому ігровому профілі на сайті wargaming.net.

У 2013 році ПриватБанк і Wargaming.net підписали угоду про співпрацю, результатом якої стала можливість мільйонам українських, російських і білоруських користувачів ігор World of Tanks і World of Warplanes легко та без комісій поповнювати свої ігрові акаунти банківськими картками та готівкою в ТСО та через Інтернет. Після проведення оплати особистий рахунок користувача поповнюється миттєво. Платіжний сервіс для геймерів працює цілодобово.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього