На Хмельниччині міська рада проситиме понад 35 мільйонів гривень
Ці кошти повинні покрити дефіцит по зарплатні, оплаті комунальних послуг і енергоносіїв та інших захищених статтях бюджету.На Хмельниччині міська рада проситиме понад 35 мільйонів гривень
Ці кошти повинні покрити дефіцит по зарплатні, оплаті комунальних послуг і енергоносіїв та інших захищених статтях бюджету.

Як повідомляє podillya.tv, Кам’янець-Подільська міська рада планує направити звернення до Хмельницької обласної ради та Прем’єр-міністра України щодо виділення 35,1 млн. гривень для забезпечення захищених статей видатків міського бюджету.

«Зменшити повністю дефіцит по заробітній платі з нарахуваннями власними силами не зможемо. Так як при значному зростанні цін на продукти харчування, медикаменти, житлово-комунальні послуги відмінивши доплати і надбавки, що встановлюються в межах наявного фінансового ресурсу ми підвищемо рівень соціальної напруги і невдоволення серед працівників бюджетної сфери», – йдеться у зверненні, підготованому на 85 позачергову сесію міськради.

Не вистачить коштів міського бюджету і на виплату індексації зарплатні держслужбовців.

«З початку року відбувається зростання індексації заробітньої плати, але обмежений фінансовий ресурс не дозволить до кінця року виплатити в повному обсязі індексацію заробітньої плати, а це призведе до зниження платоспроможності працівників бюджетних установ міста».

Складна ситуація склалася і щодо розрахунків за спожиті комунальні послуги та енергоносії. Це зумовлено тим, що потреба в коштах була забезпечена не в повному обсязі. Крім того, відбулося значне зростання тарифів на комунальні послуги.

Загалом, за підрахунками фінансового управління, дефіцит по заробітній платі складає 17 757 100 гривень. А на оплату комунальних послуг та енергоносіїв є лише 52,3% від необхідної суми. Тобто не вистачає ще 12 599 000 гривень.

Як повідомила начальник фінансового управління Оксана Гут, бюджетна комісія запропонувала включити до звернення й інші захищенні статті, зокрема медикаменти і харчування. По медикаментах дефіцит складає 2 124 600 гривень, по пільговим медикаментам 1 934 600 гривень і по продуктах харчування 522 300 гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього