На Хмельниччині муніципальні землі продали за майже 19 мільйонів гривень
На Хмельниччині муніципальні бюджети отримали додаткові надходження від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення.На Хмельниччині муніципальні землі продали за майже 19 мільйонів гривень
На Хмельниччині муніципальні бюджети отримали додаткові надходження від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

З початку поточного року у Хмельницькій області продали 178 земельних ділянок комунальної власності. Загальна площа земель становить 51,95 гектара. За ділянки вдалося отримати 18,98 млн гривень. На сьогодні до місцевих бюджетів від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення та сплати відстрочки надійшло 18,39 млн гривень (96,8% від загальної вартості земель), повідомляє прес-служба Держгеокадастру.

Крім того, на земельних торгах віддали в оренду 14 земельних ділянок несільськогосподарського призначення загальною площею 40,43 гектарів. На іншому аукціоні продали шість земельних ділянок несільськогосподарського призначення (м.Славута – 2, м.Кам’янець-Подільський – 1, Городоцький район – 3) загальною площею 21,15 гектарів. Вартість наділів склала 9,25 млн гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього