На Хмельниччині надходження єдиного соціального внеску досягли 3 мільярдів гривень
З початку 2015 року роботодавці Хмельницької області перерахували 2 мільярди 986 гривень внеску на загальнообов‘язкове соціальне страхування.На Хмельниччині надходження єдиного соціального внеску досягли 3 мільярдів гривень
З початку 2015 року роботодавці Хмельницької області перерахували 2 мільярди 986 гривень внеску на загальнообов‘язкове соціальне страхування, що порівняно з відповідним періодом минулого року більше на 246,6 мільйона гривень, повідомляють на сайті фіскальної служби.
Зокрема, у вересні на «соціалку» подільські страхувальники мобілізували 331 мільйон гривень єдиного соціального внеску. Таким чином, поставленні завдання стосовно щомісячної сплати не менше 300 мільйонів гривень цього важливого платежу результативно виконуються.
«Бізнес-спільнота Хмельниччини на ділі реалізовує принцип реформування системи нарахування та сплати єдиного соціального внеску. Як результат, 167 платників єдиного внеску області підвищили рівень заробітної плати найманим працівникам та скористались правом застосування понижуючого коефіцієнта. Таким чином наші сподівання на вдосконалення механізму сплати ЄСВ за активної участі представників відповідального бізнесу та громадськості системно реалізуються» – зауважив керівник регіонального представництва фіскальної служби Мар‘ян Зеленецький.
На думку податківців, стабільному забезпеченню надходжень ЄСВ значною мірою сприятиме подальше зростання фонду оплати праці на Хмельниччині. Відтак, постійна роз’яснювальна робота з місцевими роботодавцями має на меті досягнення ефекту активну виплати прозорої зарплати найманим працівникам і створення умов для легального працевлаштування, яке гарантує соціальний захист робітників.
Нагадуємо, що з 15 вересня 2015 року вступили в дію небюджетні рахунки 3719, відкриті на ім‘я органів Державної фіскальної служби України для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього