На Хмельниччині нагородили найкращих легкоатлетів
Як повідомляють в обласному відділенні Національного олімпійського комітету, відкрита першість з легкої атлетики відбулася у Старокостянтинові.

Турнір проводили на честь Героя України Сергія Бондарчука – колишнього вчителя фізики місцевої гімназії, який загинув у Києві в ході трагічних подій Революції Гідності. Позмагатись з однолітками у 4-х дисциплінах виявили бажання 143 юних спортсмени з 7 команд Хмельницької області та Хмільницької ДЮСШ з Вінниччини. У ході безкомпромісної боротьби були визначені 24 призери. Окрім того, за три найкращі результати турніру Валерію Стримецьку, Дар’ю Нараєвську та Сергія Коломійчука відзначили дипломами і медалями НОК України.На Хмельниччині нагородили найкращих легкоатлетів
Як повідомляють в обласному відділенні Національного олімпійського комітету, відкрита першість з легкої атлетики відбулася у Старокостянтинові.

Турнір проводили на честь Героя України Сергія Бондарчука – колишнього вчителя фізики місцевої гімназії, який загинув у Києві в ході трагічних подій Революції Гідності. Позмагатись з однолітками у 4-х дисциплінах виявили бажання 143 юних спортсмени з 7 команд Хмельницької області та Хмільницької ДЮСШ з Вінниччини. У ході безкомпромісної боротьби були визначені 24 призери. Окрім того, за три найкращі результати турніру Валерію Стримецьку, Дар’ю Нараєвську та Сергія Коломійчука відзначили дипломами і медалями НОК України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього