На Хмельниччині нагородили найкращих легкоатлетів
Як повідомляють в обласному відділенні Національного олімпійського комітету, відкрита першість з легкої атлетики відбулася у Старокостянтинові.

Турнір проводили на честь Героя України Сергія Бондарчука – колишнього вчителя фізики місцевої гімназії, який загинув у Києві в ході трагічних подій Революції Гідності. Позмагатись з однолітками у 4-х дисциплінах виявили бажання 143 юних спортсмени з 7 команд Хмельницької області та Хмільницької ДЮСШ з Вінниччини. У ході безкомпромісної боротьби були визначені 24 призери. Окрім того, за три найкращі результати турніру Валерію Стримецьку, Дар’ю Нараєвську та Сергія Коломійчука відзначили дипломами і медалями НОК України.На Хмельниччині нагородили найкращих легкоатлетів
Як повідомляють в обласному відділенні Національного олімпійського комітету, відкрита першість з легкої атлетики відбулася у Старокостянтинові.

Турнір проводили на честь Героя України Сергія Бондарчука – колишнього вчителя фізики місцевої гімназії, який загинув у Києві в ході трагічних подій Революції Гідності. Позмагатись з однолітками у 4-х дисциплінах виявили бажання 143 юних спортсмени з 7 команд Хмельницької області та Хмільницької ДЮСШ з Вінниччини. У ході безкомпромісної боротьби були визначені 24 призери. Окрім того, за три найкращі результати турніру Валерію Стримецьку, Дар’ю Нараєвську та Сергія Коломійчука відзначили дипломами і медалями НОК України.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,