На Хмельниччині намагались пограбувати банк
У Хмельницькій області молодий чоловік проник у відділення банку.На Хмельниччині намагались пограбувати банк
У Хмельницькій області молодий чоловік проник у відділення банку. Проте був затриманий. Вкотре охоронні системи та швидкість і професійність наряду групи затримання поліції охорони врятували об’єкт від пограбування, повідомляє управління поліції охорони.
26 листопада близько п’ятої годину ранку невідома особа проникнула у приміщення одного з відділень банку в смт. Теофіполь Хмельницької області.„Озброївшись” камінцем, чоловік розбив вікно котельні банку та проник всередину.
На об’єкті, який перебуває під охороною, одразу ж спрацювала сигналізація і «тривожний» сигнал надійшов на пульт централізованого спостереження. Оператор повідомила про дану подію найближчий наряд групи затримання.
Поліцейські охорони через три хвилини прибули на виклик. Під час обстеження правоохоронці помітили пошкоджене вікно котельні з тильної сторони об’єкту. Дотримуючись заходів особистої безпеки та діючи злагоджено, наряд групи затримання блокував відділення банку, що унеможливило втечу правопорушника. Про проникнення одразу ж повідомили довірену особу, яка приїхала на об’єкт та відчинила приміщення.
Під час огляду приміщення, поліцейські охорони виявили та затримали невідомого. Він, як з’ясувалося, відчинив внутрішні суміжні двері між котельнею та відділенням, проте йому не вистачило кількох хвилин, щоб відчинити грати. Чоловік не врахував, що об’єкт перебуває під охороною, і таким чином опинився у „пастці”.
На місце події приїхала слідчо-оперативна група, якій було передано правопорушника. Наразі відомо, що затриманим виявився 27-річний непрацюючий мешканець одного з сіл Теофіпольського району.
За даним фактом триває розслідування, під час якого буде надана правова оцінка діям правопорушника.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього