На Хмельниччині нардепи відмовляються від мандатів у місцевих радах
Двоє народних депутатів, яких обрали депутатами місцевих рад Хмельниччини, відмовилися від мандатів у цих радах.На Хмельниччині нардепи відмовляються від мандатів у місцевих радах
Двоє народних депутатів, яких обрали депутатами місцевих рад Хмельниччини, відмовилися від мандатів у цих радах, повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

У ході виборчого процесу повідомляли, що списки кандидатів до місцевих рад на Хмельниччині очолили троє народних депутатів: Сергій Лабазюк (перший номер у списку партії «ПОРУЧ» до Хмельницької міської та районної рад), Сергій Мельник (перший номер у списку партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» до Хмельницької міської ради) та Олександр Герега (перший номер у списку партії «За конкретні справи» до Хмельницької обласної ради). У такий спосіб народні депутати піднімали рейтинги відповідних політичних сил.

Як стало відомо 7 листопада, двоє народних обранців, Сергій Мельник та Сергій Лабазюк, уже написали заяви про відмову від депутатських мандатів у місцевих радах. Їхні місця посядуть однопартійці. Ймовірно, це будуть Ірина Ковальчук від «БЛОКУ ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» і Олександр Сидорук від партії «ПОРУЧ».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього