На Хмельниччині нарешті взялися за ремонт доріг
Без ям лише на дорогах державного значення. На Хмельниччині триває ремонт доріг.На Хмельниччині нарешті взялися за ремонт доріг
Без ям лише на дорогах державного значення. На Хмельниччині триває ремонт доріг.

Лише 30% відсотків від мінімально необхідної суми коштів, цього річ виділили з держбюджету, на ремонт доріг Хмельниччини. Нині трохи більше, ніж третину цих грошей – 30 мільйонів гривень дорожники уже використали. Головними причинами ям та колійності у Службі автомобільних доріг нашої області називають: закінчення термінів експлуатації дорожнього покриття та безвідповідальність важковагових перевізників. Утім, що зможуть – відремонтують до першого червня, – повідомили у репортажі телеканалу \”Екслюзив\”.

Усі дороги Хмельниччини і цього річ не відремонтують – традиційно на них у бюджеті грошей не знайшлося. Дорожники Хмельниччини ж кажуть, за виділені з казни кошти роблять усе можливе аби їздити по автошляхах було можливо. Адже ціни на кілометр дороги не змінювали ще з 2012 року.
Крім облавтодору, латають ями та вибоїни подільських автошляхів ще три підрядники, які виграли конкурс на проведення ремонту.

Великі ями на дорогах і досі ремонтують старим перевіреним способом.

За день восьмеро робітників встигають відремонтувати до двох сотень метрів квадратних. А от дороги національного значення реставрують за новою технологією. Аби з маленької тріщинки не утворилася широка канава використовують спеціальну техніку.

Дорожній трафік ремонту на заваді не стає: навіть навпаки – допомагає.

Автомобілям, з незначною швидкістю щебінь не шкодить, а от тим, хто швидкість перевищує може й не пощастити.

Така дорога, запевняють дорожники, простоїть як мінімум рік. Таку ж гарантію дають і деражнянські ремонтники доріг. Тут підземні води підступають занадто близько до поверхні доріг, тож мусять не лише латати дірки, а й встановлювати дренажні системи.

Крім ста трьох мільйонів гривень на поточний ремонт доріг, дорожники Хмельниччини з дня на день чекають надходження ще ста двадцяти дев’яти, кредитних коштів – на будівництво незакінчених об’єктів.

Щоправда, дати, коли можна буде їздити цими дорогами, у Службі автомобільних доріг називати не беруться. Та запевняють – покриття стане кращим, адже відтепер посилюється покарання за недобросовісний ремонт – аж до кримінальної відповідальності.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього