На Хмельниччині наркозалежний вирощував зілля у саморобних «вазонах»

На Хмельниччині наркозалежний вирощував зілля у саморобних «вазонах»
Правоохоронці затримали чоловіка, який вирощував коноплю та продавав її півлітровими банками.На Хмельниччині наркозалежний вирощував зілля у саморобних «вазонах»
Правоохоронці затримали чоловіка, який вирощував коноплю та продавав її півлітровими банками.

Працівники відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків спільно з колегами із Волочиського райвідділу міліції затримали 33-річного жителя райцентру, який займався збутом марихуани.
Підозрюваний раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за злочини, пов’язані з наркотиками. Чоловік сам є наркозалежним і перебуває на замісній терапії. Про це повідомляють на сайті УМВС України в Хмельницькій області.
Правоохоронці зафіксували декілька фактів збуту підозрюваним наркотичного зілля і то в немалих кількостях. Зазвичай він продавав канабіс півлітровими банками… Клієнтами наркоторговця були жителі районного центру і довколишніх сіл.

Обшуки проводились як у квартирі наркоторговця у Волочиську, так і в будинку його батьків в одному із сіл району. В обох місцях було виявлене готове для продажу зілля, сита та інші прилади для обробки рослин. Очевидно, коноплю він вирощував у батьківському домі в спеціальних ринках. Під час обшуку правоохоронці виявили такі «вазони». Загальна кількість вилученого готового зілля склала близько 400 грам.

Зараз наркоторговець перебуває під вартою. Йому оголошено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 307 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Залишити відповідь