На Хмельниччині навантаження на одне робоче місце сягнуло 76 осібНавантаження зареєстрованих безробітних Хмельницької області на одне вільне робоче місце (вакансію) збільшилося з 34 осіб на кінець листопада 2013 р. до 76 осіб на кінець грудня 2013р.Навантаження зареєстрованих безробітних Хмельницької області на одне вільне робоче місце (вакансію) збільшилося з 34 осіб на кінець листопада 2013 р. до 76 осіб на кінець грудня 2013р.

Такі дані наводить Головне управління статистики в області на підставі відомостей районних та міських центрів зайнятості.

Найважче з пошуком роботи у Красилівському та Білогірському районах, де спостерігається шалений відбір робочої сили: на одне робоче місце одразу претендує 569 і 518 осіб, відповідно.

Низька конкуренція за робочі місця – у містах Кам’янці-Подільському і Хмельницькому – 26 і 30 осіб.

На кінець грудня 2013 р. найбільший попит простежувався на працівників сфери торгівлі та послуг (23,1% від загальної кількості заявлених вакансій), ще 22,3% – на кваліфікованих робітників з інструментом, 18,3% ­ на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин, 6,6% – на робітників найпростіших професій, а найменший – на кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (2,6%).

За матеріалами: “Незалежного громадського порталу”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього