Встановлений він був на центральній площі села Квітневе Білогірського району. Приводом до знесення монумента стали нинішні події на Сході України, адже прагнення сусідньої держави будь-якою ціною бути \”вєлікой імпєрієй\” загострилися саме під червоним прапором лєнінізму

На Хмельниччині не стало ще одного пам'ятника ЛєнінуНа Хмельниччині не стало ще одного пам'ятника Лєніну

На Хмельниччині завдяки свободівцям не стало ще одного пам\’ятника Лєніну. Встановлений він був на центральній площі села Квітневе Білогірського району. Приводом до знесення монумента стали нинішні події на Сході України, адже прагнення сусідньої держави будь-якою ціною бути \”вєлікой імпєрієй\” загострилися саме під червоним прапором лєнінізму. Про це свідчать події 17-х – 20-х років минулого століття, коли Російська імперія війною пішла проти незалежности України.

Законне та цивілізоване усунення із суспільно-політичного життя району залишків комуністичної символіки, які присвячені подіям і особам, причетним до організації та здійснення голодоморів і політичних репресій в Україні та успадковані з совєцьких часів, передбачене рішенням сесії обласної ради від 26 лютого 2014 року № 8-22/2014 \”Про декомунізацію Хмельницької області\”.

Подія не стала резонансною в селі. Хоча є й такі, хто ставиться до події як до акту відплати за зруйновані за вказівкою совєцького вождя церков. Переважно щодо знесення Лєніна люди говорять з байдужістю, мовляв, звикли жити з пам\’ятником, звикнемо і без нього. На думку громади встановити щось натомість, наприклад, колосся як символ життя та добробуту, не завадило б. Але тоді, коли в Україні настане мир та відступлять соціяльно-економічні негаразди.

В районі залишився ще один пам\’ятник Лєніну. Оскільки він перебуває в комунальній власності громади, то рішення щодо її демонтажу можна ухвалити лише на сесії Гулівецької сільської ради. За словами сільського голови, депутати розглядатимуть це питання вже в серпні цього року.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту