На Хмельниччині не стихають пограбування
Недовіряючи банкам, люди зберігають заощадження вдома. При цьому не маючи сигналізації, тримають гроші у звичних місцях – шафах, сервантах.На Хмельниччині не стихають пограбування
Недовіряючи банкам, люди зберігають заощадження вдома. При цьому не маючи сигналізації, тримають гроші у звичних місцях – шафах, сервантах.

Саме там їх і знаходять злодії. Як повідомляє \”Поділля-центр\”, у селі Требухівці Летичівського району з хати 62-річного пенсіонера лиходій викрав 12 тисяч гривень. З квартири 36-річної хмельничанки, мешканки багатоповерхівки по Львівському Шосе, зникли півтори тисячі доларів, 26 тисяч гривень та все золото. До оселі злочинець потрапив підібравши ключі.

У Вовковинцях, Деражнянського району міліціонери розкрили крадіжку з будинку. З хати місцевих мешканців зникли гроші та речі. Правоохоронці опитали сусідів потерпілих, хто що бачив. Люди бачили не місцевого парубка, 22-річного селянина з Городища, сусіднього з Вовковинцями села. На жаль для потерпілих, речі зловмисник встиг продати за копійки, У самій Деражні викрили грабіжника. Завдяки терміновому повідомленню про напад. Нападу грабіжника зазнала 39-річна жінка. Пані їхала велосипедом вулицею Миру. І на тій мирній дорозі її перестрів злочинець. Відібрав велосипеда та накивав педалями. Міліція отримавши докладний опис нападника та веломашини, передала орієнтування усім патрулям. І за 40 хвилин після злочину, патрульні затримали підозрюваного. На чужому велосипеді намотував кілометри подільських доріг 22-річний мешканець села Зяньківці.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього