На Хмельниччині не всі дотримуються заборони на вилов риби
Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області нагадує, що операція “Нерест” на Хмельниччині триватиме до кінця червня поточного рокуНа Хмельниччині не всі дотримуються заборони на вилов риби
З 01 квітня поточного було встановлено весняно – літню заборону на лов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах, водоймах та річках Хмельницької області.
Станом на 16 травня 2016 року, в рамках проведення операції «Нерест», інспекцією проведено 8 рейдових перевірок за результатами яких 15 громадян притягнуто до адміністративної відповідальності на загальну суму штрафних санкцій 1649 грн.
Окрім того, державними інспекторами відділу природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області були проведені розрахунки шкоди, які заподіяні навколишньому природному середовищу незаконним виловом риби. Так загальна сума завданих збитків в результаті незаконних дій любителів порибалити в нерестовий період на території Хмельницької області становить майже 39 тис. грн..
Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області нагадує, що операція “Нерест” на Хмельниччині триватиме до кінця червня поточного року, тому вкотре попереджаємо, що за порушення правил рибальства передбачена як адміністративна так і кримінальна відповідальність!
А для справжніх любителів природи та спортивної риболовлі в області на рибогосподарських водоймах відведено спеціальні місця, де дозволено ловлю риби одним вудилищем на один гачок.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення