На Хмельниччині негода пошкодила посіви на площах майже на  26 тис.гектарах
Злива та град 17-18 липня пошкодили посіви на 23.5 тис. гектарах. Такі дані оприлюднили у Департаменті агропромислового розвитку Хмельницької ОДА.На Хмельниччині негода пошкодила посіви на площах майже на  26 тис.гектарах
Злива та град 17-18 липня пошкодили посіви на 23.5 тис. гектарах. Такі дані оприлюднили у Департаменті агропромислового розвитку Хмельницької ОДА.

Ще на 2.3 тис.гектарах урожай загинув. Суму збитків не називають. Кажуть – це приватна справа кожного господарства. На відшкодування від держави поки-що сподіватися марно. Адже, дотепер немає офіційного підтвердження, що це було стихійне лихо. Більше того,- господарствам не вигідно оприлюднювати площі під знищеними посівами. «Опираючись на нове податкове законодавство, сільгоспвиробники за ті площі, які загинули ,ще повинні заплатити певне ПДВ»,- пояснила начальник відділу рослиництва Департаменту агропромислового розвитку Хмельницької ОДА Ванда Сердюк.

Загалом, на Хмельниччині озиму пшеницю вже зібрали з третини площ. Урожайність 53 центнери. Це другий результат у державі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього