На Хмельниччині неповнолітній святкував День захисту дітей за викрадені гроші

На Хмельниччині неповнолітній святкував День захисту дітей за викрадені гроші
1 червня 2015 року до Дунаєвецького райвідділу міліції зателефонувала 82-річна жителька району та повідомила, що у неї із шафи зникли майже дві тисячі гривень. Але за лічені хвилини правоохоронці вже знайшли крадія та вилучили викрадені гроші.На Хмельниччині неповнолітній святкував День захисту дітей за викрадені гроші
1 червня 2015 року до Дунаєвецького райвідділу міліції зателефонувала 82-річна жителька району та повідомила, що у неї із шафи зникли майже дві тисячі гривень. Але за лічені хвилини правоохоронці вже знайшли крадія та вилучили викрадені гроші. Про це повідомляє у своєму фейсбуці начальник Дунаєвецького районного відділу підполковник міліції Сергій Яценко.
Виїздом на місце події правоохоронці встановили, що бабуся-пенсіонерка проживала одна та через свій «поважний» вік, уже не в змозі сама була поратися по господарству. Інколи допомагав старенькій 16-річний односельчанин – то води принесе, то хліба у магазині купить, роботи не цурався. Та хоча хлопчина вже мав судимість за крадіжку, бабусю це не бентежило. Сім’я у нього багатодітна та малозабезпечена і грошима, які він «заробляв», допомагав своїй родині.
Цього дня старенька, знаходившись на своєму подвір’ї, випадково побачила як її односельчанин-помічник виходить з її хати. Хлопець бабусі пояснив, що шукав її та хотів знову запропонувати свою допомогу. Оскільки нагальної роботи не було, то він пішов додому. Та серце старенької ніби відчувало біду і вона вирішила перевірити чи є на місці гроші, які відкладала з пенсії. Однак жінку чекало розчарування, вона недорахувалася майже дві тисячі гривень. Бабуся не розгубилася та відразу зателефонувала в Дунаєвецький райвідділ міліції. Коли приїхали правоохоронці, вона все детально розповіла – і про те як неодноразово діставала гроші із шафи та віддячувала своєму помічникові, і про те, що сьогодні застала його при виході з її будинку. Міліціонери за лічені хвилини знайшли горе-помічника. Хлопець відразу у всьому зізнався – частину грошей він заховав під каменем біля річки, а частину витратив на продукти харчування для своєї сім’ї.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) санкція якої передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
На даний час проводиться досудове розслідування.

Залишити відповідь