На Хмельниччині нетрадиційно ремонтують дороги
Поточний ремонт дорожнього покриття виконують за світовими технологіями.На Хмельниччині нетрадиційно ремонтують дороги
Ділянку автодороги Р-05 \”Городище – Рівне – Старокостянтинів\”, протяжністю трохи більше одного кілометра, яка проходить через місто Славута, дорожники ремонтують, застосовуючи новий метод регенерації або «холодного» ресайклінгу, повідомляє Є з посиланням на Службу автомобільних доріг області.

«Суть технології полягає в тому, що зруйновані шари дорожнього одягу зрихлюються та безпосередньо на місці укріплюються сумішшю щебеню, цементу та бітумної емульсії у відповідних співвідношеннях», – пояснив начальник Служби автодоріг Петро Гнидюк.

Як пояснюють дорожники, основні операції виконуються за допомогою ресайклерів – спеціальних самохідних машин, які фрезерно-змішувальним барабаном подрібнюють матеріал шарів покриття і основи та змішують його із спеціальними в’яжучими. Після цього, проводиться попереднє ущільнення розподіленої суміші пневмокотком, профілюється автогрейдером та остаточно ущільнюється котками. На цю основу укладається вирівнюючий шар із гарячої асфальтобетонної суміші, поверх якого влаштовується токошарове покриття, товщиною 45 мм.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього