На Хмельниччині незаконно приватизовано землі охоронної зони старовинної пам’ятки археології
Новоушицьким відділом Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури виявлено факт передачі у власність за підробленими документами 6 га земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, які розташовані у межах охоронної зони пам’ятки археології місцевого значення «Городище раннього залізного віку Рудківці» («Скіфське городище VII-II ст. до н.е.») поблизу річки Дністер.На Хмельниччині незаконно приватизовано землі охоронної зони старовинної пам’ятки археології
Новоушицьким відділом Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури виявлено факт передачі у власність за підробленими документами 6 га земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, які розташовані у межах охоронної зони пам’ятки археології місцевого значення «Городище раннього залізного віку Рудківці» («Скіфське городище VII-II ст. до н.е.») поблизу річки Дністер.

Встановлено, що торік службові особи районного відділу Держгеокадастру внесли завідомо неправдиві відомості до офіційних документів про те, що ці земельні ділянки нібито відносяться до земель сільськогосподарського призначення. Надалі, на підставі підроблених документів, їх незаконно передано у власність трьом громадянам для ведення особистого селянського господарства.

Як зазначив начальник Новоушицького відділу Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Володимир Гурняк, унаслідок протиправних дій чиновників Держгеокадастру з державної власності вибули 6 га земель орієнтовною вартістю понад 1 млн. гривень.

За вказаним фактом прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) КК України. Досудове розслідування доручено місцевому відділенню поліції.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього