Деякі з кандидатів на округах нашої області, які не мають жодного відношення до політичної партії «Блок Петра Порошенка», почали у своїх агітаційних матеріалах використовувати символіку та кольори цієї політичної сили
На Хмельниччині незаконно використовують символіку партії «Блок Петра Порошенка»

На Хмельниччині незаконно використовують символіку партії «Блок Петра Порошенка»

Деякі з кандидатів на округах нашої області, які не мають жодного відношення до політичної партії «Блок Петра Порошенка», почали у своїх агітаційних матеріалах використовувати символіку та кольори цієї політичної сили.

В зв’язку з цим, 21 жовтня Хмельницький територіальний виборчий штаб партії «Блок Петра Порошенка» на прес-конференції звернувся з офіційним повідомлення до всіх виборців та представників ЗМІ Хмельниччини.

«Єдиними кандидатами, яких підтримує політична партія «Блок Петра Порошенка», по одномандатним виборчим округам Хмельницької області є 4 кандидата: Віталій Мовчан – 187 округ; Віктор Коліщяк – 188 округ; Роман Мацола – 190 округ; Денис Москаль – 191 округ. Інші кандидати по одномандатним виборчим округам Хмельницької області не мають жодного відношення до партії «Блок Петра Порошенка» – заступник керівника Хмельницького обласного територіального виборчого штабу партії «Блок Петра Порошенко» Ольга Соколова. «Наголошуємо, символіку Блоку Петра Порошенка мають право використовувати тільки ті кандидати у народні депутати, яких офіційно підтримала наша партія. Звертаємо увагу виборців на цей важливий момент».

Михайло Пташкін, керівник юридичного відділу територіального штабу «Блоку Петра Порошенко» в нашій області повідомив, що вже почали готувати судові позови проти низки кандидатів, які неправомірно використовують символіку, тим самим вводячи в оману виборців та порушуючи закон України.
«Блок Петра Порошенка» вважає неприпустимим неправомірне використання імені своєї політичної партії з метою введення в оману виборців та закликає виборців Хмельницької області бути уважними під час виборчого процесу.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,