На Хмельниччині іноземні інвестори реалізовуватимуть пілотний проект
Електроенергія з біомаси. Іноземці зацікавилися ресурсами Хмельниччини та хочуть вкладати гроші в розбудову краю.На Хмельниччині іноземні інвестори реалізовуватимуть пілотний проект
Електроенергія з біомаси. Іноземці зацікавилися ресурсами Хмельниччини та хочуть вкладати гроші в розбудову краю. Пілотний проект електростанції, що буде переробляти солому, інвестори з Великої Британії та Ірландії обіцяють реалізувати вже наступного року. Поки ж очільниками краю обговорили деталі майбутнього будівництва, повідомляють на сайті Ексклюзиву.
Інвестиційна привабливість Поділля завжди допомагала при виборі партнерів з-за кордону. Адже тут зосереджені найбільш знані підприємства в Україні – «Подільський Цемент», Хмельницька АЕС та інші. На зустрічі з іноземцями голова адміністрації коротко розказав про край, де гості хочуть розвивати свій бізнес.
Поки розширення в Нетішині ще тільки обговорюють, альтернативу мирному атому вирішили побудувати в Хмельницькому районі. Більше 500 тисяч тонн соломи на рік заготовляють подільські фермери щороку. При цьому на власні потреби використовують значно менше. Щоб не пропадати сільськогосподарському добру вже наступного року в околиці Хмельницького має стартувати пілотний проект зі спорудження електростанції. Новий об’єкт буде працювати на біомасі. Фінансуватимуть будівництво інвестори з Великої Британії та Ірландії – зі своєї кишені обіцяють викласти 175 млн євро. А будівництвом займеться кіпрська компанія. Проект називають екологічно безпечним та економічно ефективним.
Після реалізації проекту електростанція здатна буде забезпечити електроенергією близько 70 тисяч будинків, а власна потужність становитиме 44 МВт. До того ж, для області це великий плюс зі 120-тьма робочими місцями. А для місцевих фермерів – ще й можливість продати тюковану солому. Адже іноземці готові її купляти та вивозити прямо з поля.
Від місцевої влади іноземні гості просять сприяння у вигляді виготовлення дозвільних документів. Тож якщо всі паперові питання вирішать, наступного року вітчизняна солома знайде ефективне застосування.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення