На Хмельниччині інспектора виправної колонії оштрафовано за одержання хабара


Прокуратурою Ізяславського району складено та направлено до суду стосовно одного з інспекторів Замкової ВК №58 протокол про вчинення адміністративного правопорушення

На Хмельниччині інспектора виправної колонії оштрафовано за одержання хабара


Прокуратурою Ізяславського району складено та направлено до суду стосовно одного з інспекторів Замкової ВК №58 протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією за ч. 1 ст. 172-5 КУпАП (порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків), повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.
За інформацією прокурора району Петра Нікітюка, доведено, що старшина виправної колонії вступив у позаслужбові стосунки із засудженим. Попередньо отримавши для в’язня посилку з мобільним телефоном «Sony», працівник пенітенціарної установи передав йому цей заборонений предмет. А в якості подарунка за це на рахунок інспектора ВК надійшло 398 грн., які він використав в особистих цілях.
Постановою суду працівника виправної колонії визнано винуватим у вчиненні зазначеного правопорушення, пов’язаного з корупцією. На нього накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 120 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (2040 грн.) з конфіскацією 398 грн. дарунка.

Залиште коментар

Також по темі

Бруд, пліснява та антисанітарія. Активісти показали жахливі умови виживання ув’язнених Замкової колонії

Фотознімками камер та коридорів поділились громадські активісти поділилися