Як без рук і без ніг!!! В Україні під час війни намагаються «злити» найбільш рентабельні протезні заводи
На Хмельниччині інваліди відстоюють протезне підприємствоНа Хмельниччині інваліди відстоюють протезне підприємство

Як без рук і без ніг!!! В Україні під час війни намагаються «злити» найбільш рентабельні протезні заводи. Профільне Міністерство хоче об’єднати десять державних підприємств. Зокрема, хмельницьке з вінницьким. Інваліди, яких в нашій державі понад 3 мільйони, на милицях і візках не дають цього зробити.

Двічі в одну річку не ввійдеш. Хмельницьке протезно-ортопедичне підприємство уже було філією Вінницького. Але понад вісім років тому відокремилось. За цей час самостійно стало на ноги. На його «автономію» Мінсоцполітики зазіхає уже вдруге і обидва рази – за керівництва міністерством Людмили Денисової. Та статус філіалу – є гірким досвідом.

Спроба номер 2. Ампутація по ще живому Хмельницькому протезно-ортопедичному підприємству не пройшла і цього разу. Коли на порозі з’явилися не проханні гості із казенного Вінницького заводу… їх прогнали у плечі. Ліквідаційна комісія по тихому планували вилучити документи. Інваліди стали живою стіною і не дали цього зробити.

Виграли битву, але не виграли війни. Трудовий колектив Хмельницького протезного заводу – це більш як сотня фахівців. Їхньої допомоги чекають пацієнти не тільки на Хмельниччині, а й у тій же Вінницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій та ще 10 областях. Уже трьх учасників АТО госпіталізовано у Хмельницький на протезування і реабілітацію. А загалом, підприємство готове прийняти на лікування у п’ятеро більше.

33 канал

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього