На Хмельниччині обрали нове партійне керівництво
У Хмельницькому обрали нового голову обласної парторганізації.На Хмельниччині обрали нове партійне керівництво
У Хмельницькому обрали нового голову обласної парторганізації. Ним став генеральний директор ТОВ «Науково-виробничої агрофірми «Перлина Поділля» Сергій Іващук. На 43-й Міжрегіонаьний аграрний форум та звітно-виборчу конференцію, які відбулися у Хмельницькій обласній філармонії, з’їхалась вся аграрна еліта краю – понад 700 чоловік. Під час конференції також було обрано 5 заступників. За словами новобраного голови, в ці важчі часи аграріям, як ніколи важлива єдність.
Окрім, політичного об\’єднання, аграрії Хмельниччини уже розпочали і економічне. «Перший національний аграрний кооператив» – новий проект, який презентували у Хмельницькому. Він залучить активних господарників області: від найменших – простих селян, до найбільших. Для кожного буде своя користь від участі в кооперації. Приміром, фермери зможуть економити на закупівлі складових.
Лідер Аграрної партії України Віталій Скоцик під час свого виступу зазначив, що кооперативний рух традиційно притаманний українцям. Він дозволяв протягом кількох років селянам настільки нарощувати виробництво, що це лякало будь-яку владу. В нашій історії було кілька періодів активного розвитку кооперативів. Перший розпочався на початку 20-го століття. Велике сприяння, фінансову та ідеологічну підтримку кооперативному руху надавав визначний український релігійний діяч, митрополит Андрей Шептицький.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього