На Хмельниччині оштрафували ще трьох корупціонерів
Наприкінці минулого тижня судами розглянуто низку протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, які склали працівники Шепетівської місцевої прокуратури.На Хмельниччині оштрафували ще трьох корупціонерів
Наприкінці минулого тижня судами розглянуто низку протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, які склали працівники Шепетівської місцевої прокуратури.

Зокрема, протокол за ч. 1 ст. 172-5 (порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків) КУпАП відносно керівника одного з відділів Замкової виправної колонії № 58. Встановлено, що він, використовуючи свої повноваження, вступив у позаслужбові відносини із засудженим. За попередньою домовленістю із в’язнем отримав посилку у відділенні «Нової Пошти» з двома мобільними телефонами. Один ґаджет незаконно передав засудженому, а інший взяв собі як винагороду за «послугу».

Протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 (неповідомлення особою про наявність у неї реального конфлікту інтересів) КУпАП, складено стосовно сільського голови з Полонського району. Цей посадовець, будучи попередженим про спеціальні обмеження, не повідомив сесію сільради про конфлікт інтересів, який полягав у тому, що він офіційно призначив свою дружину на посаду опалювача дитячого садочка.

За таке ж діяння притягнуто до адміністративної відповідальності і колишнього директора державної організації, що в м.Славута, який не повідомив свого безпосереднього керівника – Державне агентство резерву України, про наявність у нього реального конфлікту інтересів. Тобто, видав наказ про виплату собі премії в сумі 1888 грн. і отримав ці кошти.

Керівник Шепетівської місцевої прокуратури Іван Комар зазначив, що за результатами розгляду цих протоколів вказаних осіб визнано винними у вчиненні правопорушень, пов’язаних із корупцією. На них накладено стягнення у виді штрафів від 1700 до 3400 гривень. А в працівника виправної колонії, крім того, конфісковано дарунок.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього