На Хмельниччині оштрафували підприємство на 18 млн гривень
Завдяки активній позиції прокуратури Хмельницької області, захищено інтереси держави щодо повернення матеріальних цінностей державного резерву.На Хмельниччині оштрафували підприємство на 18 млн гривень
Завдяки активній позиції прокуратури Хмельницької області, захищено інтереси держави щодо повернення матеріальних цінностей державного резерву.

Йдеться про майже 3000 тонн цукру-піску, яке ТОВ “Аграрне товариство” згідно з договором із Державним агентством резерву України повинно було зберігати упродовж певного періоду.

Враховуючи те, що ТОВ не забезпечило належне зберігання зазначеного цукру вартістю близько 15 млн грн і вчасно не повернуло його, Державне агентство резерву звернулося до господарського суду з відповідним позовом. Прокуратурою області в інтересах держави здійснено вступ у цю господарську справу.

Відтак, рішенням господарського суду задоволено позовні вимоги та зобов’язано ТОВ “Аграрне товариство” повернути Державному агентству резерву переданий на зберігання цукор у повному обсязі, а також за невиконання договірних зобов’язань стягнуто з підприємства штрафні санкції у сумі 18 млн гривень, – повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього