Посадовці забули провести тендер та на власний розсуд вибрали постачальника вугілля

На Хмельниччині освітяни райдержадміністрації привласнили майже 300 тисяч гривеньНа Хмельниччині освітяни райдержадміністрації привласнили майже 300 тисяч гривень

Посадовці забули провести тендер та на власний розсуд вибрали постачальника вугілля.
Правоохоронці державної служби по боротьбі із економічною злочинністю обласного управління міліції виявили розкрадачів бюджетних коштів у відділі освіти, молоді та спорту однієї з райдержадміністрацій.

“Чиновники діючи умисно і з корисливих мотивів, без проведення процедури закупівлі неправомірно використали 297 тисяч гривень бюджетних коштів на придбання бурого та кам’яного вугілля, паливних брикетів, чим спричинили розтрату бюджетних коштів та заподіяли збитки інтересам територіальної громади району на вказану суму”, – повідомили в прес-службі обласного управління міліції.

Міліціонери уже відкрили кримінальне провадження за частиною третьою статті 191 – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Освітянам-зловмисникам загрожує до п\’яти років обмеження волі або ув\’язнення до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до трьох років.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього