На Хмельниччині "паліїв" притягнули до відповідальності
У разі виявлення випадків спалювання сухої рослинності та її залишків повідомляйте на телефон «Гарячої лінії» Державної екологічної інспекції.На Хмельниччині "паліїв" притягнули до відповідальності
Під час одного з рейдів працівниками відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу інспекції було виявлено факт самовільного спалювання залишків сухої рослинності з боку дороги мешканцем Шепетівського району. На правопорушника складено протокол за статтею 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено штраф у розмірі 170 грн.
Ще одного «палія» було притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено штраф в сумі 1768 грн. за самовільне випалювання рослинності та її залишків у смузі відводу автодороги на території Кам’янець-Подільського району.

У разі виявлення випадків спалювання сухої рослинності та її залишків повідомляйте на телефон «Гарячої лінії» Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області за номером (0382) 70-28-39.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього