На Хмельниччині пара зіграла весілля у виправній колонії
15 квітня в Райківецькій виправній колонії (№78) Хмельницької області відбулася реєстрація шлюбу двох закоханих людей – засудженого Олександра та його теперішньої дружини Віти.На Хмельниччині пара зіграла весілля у виправній колонії
15 квітня в Райківецькій виправній колонії (№78) Хмельницької області відбулася реєстрація шлюбу двох закоханих людей – засудженого Олександра та його теперішньої дружини Віти.

Для проведення даної церемонії до установи запросили представника Хмельницького районного відділу реєстрації актів цивільного стану.

Рідкість, коли наречені, які «зв’язують своє життя сімейними узами» у виправній колонії, прагнуть зіграти повноцінне весілля. Але у цей раз, новостворена родина доклала зусиль аби навіть в установі виконання покарань цей день став для них незабутнім. І як належить, наречена у весільній сукні та фаті.

Зрештою, кожен має право на щастя. І хто знає, можливо, саме шлюб допоможе людині, яка, порушивши норми суспільної моралі, довгий час залишаючись за бортом активного життя, знову стати повноправними членом суспільства.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього