На Хмельниччині партія Президента перша оголосила про свої виборчі амбіції
На території Хмельницької області створено 26 партійних осередків, 20 з яких уже зареєстровано. Про це 30 липня 2015 року на прес-конференції заявив керівник Секретаріату Хмельницької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Валентин Соколюк.На Хмельниччині партія Президента перша оголосила про свої виборчі амбіції
На території Хмельницької області створено 26 партійних осередків, 20 з яких уже зареєстровано. Про це 30 липня 2015 року на прес-конференції заявив керівник Секретаріату Хмельницької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Валентин Соколюк.

Як зазначив Валентин Соколюк, головна мета створення осередків по всій області – це сприяння перезавантаженню влади та її децентралізації. Також партійці планують залучати в область інвестиції, допомагати воїнам АТО, сприяти людям в оформленні субсидій та надавати юридичну допомогу.

Хмельницькі «порошенківці» планують взяти активну участь і в майбутніх місцевих виборах. За словами керівника Красилівської районної організації партії «Солідарність – «БПП» Ніли Островської, у такий важкий час люди, які бажають позитивних змін для країни, мають гуртуватися і йти у владу.

Утім, «Солідарність – «БПП», як партія влади, не ставить собі за мету зганяти людей у партійні лави. «Найбільший результат принесе те, якщо люди будуть долучатись з доброї волі. І на даний момент, такі активні жителі Хмельниччини у нас є», – запевняє голова Чемеровецької партійної організації Богдан Фуртель.

За словами керівника прес-центру Хмельницької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ольги Соколової, вони не хочуть займати позицію чарівників, які самостійно змінять країну. «Для розбудови гарного майбутнього України, кожен має приєднатися до боротьби разом з нами. Упевнена, що така позиція партії і допоможе змінити життя в державі», – каже вона.

Одним із основних напрямків роботи Хмельницької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» є проект «СТОП корупція». До організації уже надійшло 36 звернень, половина з яких у стадії вирішення. Також більше тисячі хмельничан звернулись до громадських приймалень партії, які є майже у кожному районі. «Це свідчить про те, що люди нам довіряють і вірять у те, що саме ми зможемо вирішити їхні питання», – каже Ольга Соколова.

Одним із пріоритетних напрямків хмельницьких «порошенківців» є і допомога бійцям АТО та членам їхніх родин. А останній проект який уже втілюють у життя партійці – це організація так званих толок, під час яких вони прикрашатимуть місто, в якому живуть.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього