На Хмельниччині підготувалися до льодоходу
В області створили 5 аварійних бригад і здійснюють моніторинг гідрометеорологічної ситуації.На Хмельниччині підготувалися до льодоходу
З 27 січня по всій території України спостерігається підвищення температури, що сприяє руйнуванню льодового покриву на водоймах. В Українському гідрометцентрі попереджають про підйом рівнів води на річках басейнiв Дністра та Прип’яті.
\”У зв’язку з вiдлигою 29 сiчня-1 лютого на річках басейнiв Днiстра (Тернопiльська, Вiнницька Хмельницька області), рiчках басейну Прип’яті (Хмельницька, Рiвненська, Житомирська області) очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,1-0,6 м, що є в межах норми та не несе загрози для громадян\”, – йдеться у повідомленні.
На Хмельниччині до пропуску високих вод та льодоходу підготувалися.
В міжрайонних управліннях водного господарства створено 5 аварійних бригад чисельністю 28 чоловік, яким додається автотранспорт (12 одиниць), відповідні механізми (6 одиниць) та причіп і трайлер, здійснюються заходи по утворенню та зберіганню аварійного запасу матеріальних ресурсів. При необхідності та в залежності від стану фінансування, аварійний запас матеріалів буде поповнюватись\”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього