На Хмельниччині підліток крав саджанці, щоб посадити сад
У Старій Синяві неповнолітній злодій викорчував в односельчан 29 молодих дерев, які посадив у себе на подвір’ї.На Хмельниччині підліток крав саджанці, щоб посадити сад
У Старій Синяві неповнолітній злодій викорчував в односельчан 29 молодих дерев, які посадив у себе на подвір’ї.
Сім’ю, в якій виховується хлопець, не можна назвати зразковою: і матір, і брат зловживають спиртним, раніше притягувались до відповідальності за крадіжки. У хлопця ж була благородна мета — посадити власноруч сад. Але от методи, якими він її реалізував, суперечать чинному законодавству.
На початку місяця серед ночі неповнолітній зловмисник пробрався на господарства до двох жителів райцентру Стара Синява і викрав в одного 17, а в іншого 12 молодих дерев, які потім висадив у себе в саду. Серед викраденого — яблуні, сливи, груші, шовковиці. Всі дерева сортові. Деякі з них потерпілі замовляли через інтернет і їхня вартість сягає до півтисячі гривень, повідомляє прес-служба ГУНП у Хмельницькій області.
Правоохоронці встановили особу зловмисника, потерпілі впізнали свої дерева, після чого їх їм повернули. По факту крадіжки відкрили кримінальне провадження.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього