На Хмельниччині підприємство намагалося незаконно отримати кошти з держбюджету
Одне з підприємств Хмельниччини шляхом підроблення податкової звітності намагалося отримати 177 тисяч гривень відшкодування ПДВ з держбюджету.На Хмельниччині підприємство намагалося незаконно отримати кошти з держбюджету
Одне з підприємств Хмельниччини шляхом підроблення податкової звітності намагалося отримати 177 тисяч гривень відшкодування ПДВ з держбюджету.
Працівниками Управління захисту економіки в Хмельницькій області спільно із співробітниками фіскальної служби задокументовано факт незаконного заявлення про відшкодування ПДВ службовими особами одного з приватних акціонерних товариств області. Про це повідомляє сектор комунікації за інформацією Управління захисту економіки в Хмельницькій області ДЗЕ Національної поліції України.
Правоохоронці встановили, що службові особи підприємства шляхом підроблення податкової звітності впродовж поточного року сформували податковий кредит в сумі 177 тисяч гривень від операцій з рекламних послуг, які нібито надавались іншим товариством, проте під час проведення зустрічних перевірок виконання даних робіт не підтвердилось.
Таким чином працівники Управління захисту економіки Національної поліції в Хмельницькій області не допустили незаконного виділення коштів з державного бюджету на вищевказану суму.
За вказаним фактом слідчим підрозділом Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» Кримінального кодексу України. Подібні дії караються обмеженням волі на строк до 5 років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього