На Хмельниччину насувається грип
Волочиський район наближається до порогових показників захворюваності на грип та ГРВІ.На Хмельниччину насувається грип
Волочиський район наближається до порогових показників захворюваності на грип та ГРВІ. Про це інформує головне управління Держсанепідслужби у Хмельницькій області. Також відмічено, що в загальному в області триває сезонний підйом захворюваності на грип та ГРВІ. За 4 календарний тиждень 2015 року в області на гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 6243 особи. У порівнянні з попереднім тижнем захворюваність зросла на 36%. Вище порогового рівня показники захворюваності в Славутському районі (на 39,9%), м.Кам\’янець-Подільський (23,0%) та Нетішин (55,1 %).

Разом з нашим районом, наблизились до порогових показників показники захворюваності також у Городоцькому, Хмельницькому, Чемеровецькому, Полонському, Деражнянському районах та м.Хмельницькому.

60,4% захворілих в області становлять діти до 17 років (3773 особи), найбільш інтенсивно епідемічний процес протікає серед організованого дитинства у віковій групі 5-14 років. Госпіталізовано 6,4% захворілих осіб. Летальних випадків не зареєстровано.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього