На Хмельниччині пенсіонера врятували від пожежі
На Хмельниччині сусіди врятували 75­річного дідуся в палаючого будинку.На Хмельниччині пенсіонера врятували від пожежі
На Хмельниччині сусіди врятували 75­річного дідуся в палаючого будинку. Надзвичайна ситуація у селі Пирогівці сталася 25 травня.
Вогонь у двоповерховому житловому будинку побачили чоловіки, які працювали по сусідству. Вони одразу кинулися до хати, бо знали, що там живе 75­річний дідусь. « Ми робили на роботі. Прибігла кума і сказала, що в діда хата горить. Ми одразу кинулися туди, щоб врятувати людину. Бо хата – це дурниця. А людина є людина», ­ розповідає Павло Данчук. Після цього сусіди одразу викликали рятувальників. По приїзді на місце події вони побачили, що пожежа розповсюдилася на 100 кв. м.
«Умовами, що сприяли розвитку пожежі була віддаленість місця виклику від найближчих підрозділів та безводний район. Було застосовано допоміжну техніку для гасіння вогню», ­ каже помічник начальника зміни ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Ростислав Вітер. Допомагали гасити пожежу і місцеві жителі. Люди влаштували об’їзд автотранспорту довкола населеного пункту, так як надзвичайна подія виникла в кількох метрах від автодороги державного значення. А сільський голова Володимир Чернюк організував підвіз води. Під час ліквідації пожежі рятувальники винесли з палаючого будинку два балони з газом.
Ліквідувати пожежу вдалося на 30 хвилин. Також надзвичайники запобігли розповсюдженню вогню на сусідні будівлі. Ймовірна причина пожежі – коротке замкнення електромережі.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення