На Хмельниччині пенсіонерці "порятунок" сина обійшовся у 14 тисяч
Дві незнайомки шахрайським шляхом заволоділи усіма заощадженнями жительки одного із сіл Шепетівського району.На Хмельниччині пенсіонерці "порятунок" сина обійшовся у 14 тисяч
В обідню пору на подвір’я 75-річної пенсіонерки зайшло дві жінки віком 50-60 років і запитали, чи та не продає квасолю або горіхи. Жінка відповіла, що ні. Тоді непрохані гості завели мову про те, що бабусі пороблено і потрібно провести ритуал очищення. Попросилися у хату до ікони і наказали принести яйця і воду. Провели з цим усім певні маніпуляції, а потім остаточно залякали пенсіонерку новиною, що найближчим часом її син має потрапити у страшну аварію, а потім запитали, чи має вона гроші на «чорний» день. Мовляв, на них лежить прокляття. Потерпіла віддала все до останньої копійки — 14 тисяч гривень. Шахрайки замотали гроші у рушник, «пошаманили» над ним ще трохи, а потім занесли все до хліва і наказали не чіпати кілька днів, а самі пішли геть. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ГУНП у Хмельницькій області.
До кінця дня пенсіонерку почали гризти сумніви і вона таки розмотала рушники, в яких мали бути «очищені» гроші, але їх там не виявилось. Зрозумівши, що її ошукали, пенсіонерка зателефонувала до поліції. За фактом шахрайства працівники Шепетівського відділу поліції відкрили кримінальне провадження і наразі розшукують зловмисниць.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього