На Хмельниччині пенсіонерка намагалася покінчити з життям
Мешканка Славутського району намагалася повіситися біля пустуючого будинку, але міліціонерам, які приїхали на виклик, вдалося врятувати жінкуНа Хмельниччині пенсіонерка намагалася покінчити з життям
Мешканка Славутського району намагалася повіситися біля пустуючого будинку, але міліціонерам, які приїхали на виклик, вдалося врятувати жінку, повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області0.

Історія зі щасливим кінцем розпочалася з дзвінка мешканця міста Нетішин до райвідділку міліції. Чоловік повідомив, що на власному автомобілі підвозив жінку похилого віку, яка поцікавилася, чи не має у нього мотузки, і розповіла про намір вчинити самогубство. Телефонуючий спочатку припустив, що 90-річна бабуся жартує, але потім все ж вирішив звернутися до правоохоронців і повідомити адресу місця, де жінка вийшла з машини.

У вказаний населений пункт негайно виїхали працівники Славутського райвідділу міліції, на території обслуговування якого він знаходився. Дільничні інспектори Руслан Гнатюк і Михайло Можарівський та оперуповноважений Олексій Матвійко підійшли до будинку якраз у той момент, коли пенсіонерка уже висіла у петлі і задихалася. Завдяки миттєвій реакції і наданню кваліфікованої першої медичної допомоги, бабусю вдалося врятувати. Наразі вона почувається добре, але пояснювати свій вчинок не бажає.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього