На Хмельниччині тридцятирічний чоловік, щойно вийшовши з в\’язниці, знову потрапив на лаву підсудних. За одну ніч він спромігся пограбувати два магазини і вдертися до сусідів.На Хмельниччині тридцятирічний чоловік, щойно вийшовши з в\’язниці, знову потрапив на лаву підсудних. За одну ніч він спромігся пограбувати два магазини і вдертися до сусідів.<!–dle_video_begin:–>
<!–dle_video_end–>

Розкрити злочини правоохоронцям допомогла 70-річна пенсіонерка. Вона не злякалася злочинця, який заліз у її помешкання. Літня жінка не лише здолала нападника, а й здала його міліції.

70-тирічна пенсіонерка Валентина Гунько мешкає одна. Каже, опівночі прокинулась від брязкоту розбитої шибки. А потім побачила чоловіка, який лізе у вікно. Непроханий гість одразу накинувся на жінку з кулаками, але вона не розгубилася і зібрала всі свої сили – і випхала кривдника за двері.

Валентина Гунько, потерпіла:

– Я й зараз себе ще хочу вщіпнути – чи я жива, чи нє. Мені навіть тяжко споминати, що воно тутово все робилося.

У нападникові жінка впізнала онука своєї сусідки. Тож буквально за годину чоловіка затримали. А під ранок з\’ясувалося, що тієї ж ночі він встиг пограбувати ще й обидва сільські магазини.

Сергій Чекман, дільничий інспектор Дунаївецького РВС УМВС в Хмельницькій області:

– Підозрюваний являється особою, раніше судимою за крадіжки. Перебувавши тут декілька днів, одразу після чого зробив також ряд злочинів, серед яких – крадіжки та грабіж.

Бабуся грабіжника каже – про нічні пригоди онука нічого не знала. Мовляв, він допомагав по господарству. Думала, нарешті взявся за розум. Адже половину життя провів за ґратами.

Марія Міщук, бабуся підозрюваного:

– Він три рази відсидів, а це вже буде четвертий. Тиждень навіть не побув вдома.

Тепер підозрюваний – у слідчому ізоляторі. Якщо суд визнає його винним у цих злочинах, наступні 7 років він може провести за ґратами.
Ольга Сєргєєва, Олександр Шурін, телеканал \”Інтер\”, Хмельницька область.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього