На Хмельниччині перераховують пенсії за груденьГоловне управління Пенсійного фонду України у Хмельницькій області розпочало фінансування грудневих пенсійних виплат.
З 1 грудня 2013 року прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, збільшився до 949 гривень. У зв’язку з цим перераховано мінімальні розміри пенсій, доплати за понаднормативний стаж, пенсії за особливі заслуги перед Україною, доплати учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.На Хмельниччині перераховують пенсії за груденьГоловне управління Пенсійного фонду України у Хмельницькій області розпочало фінансування грудневих пенсійних виплат.
З 1 грудня 2013 року прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, збільшився до 949 гривень. У зв’язку з цим перераховано мінімальні розміри пенсій, доплати за понаднормативний стаж, пенсії за особливі заслуги перед Україною, доплати учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
Всього підвищення торкнеться 379-ти з половиною тисяч осіб – це більш як 90% від загальної кількості пенсіонерів області. На фінансування підвищених розмірів грудневих пенсій буде спрямовано 588 мільйонів 900 тисяч гривень, з яких перших 16 з половиною мільйонів гривень вже отримано.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього