На Хмельниччині перереєстрація підприємства виявилась фейком на 80 мільйонів гривень
Співробітниками оперативного підрозділу Державної фіскальної служби Хмельницької області викрито замасковану тіньову схему отримання фіктивного податкового кредиту на десятки мільйонів гривень.На Хмельниччині перереєстрація підприємства виявилась фейком на 80 мільйонів гривень
Співробітниками оперативного підрозділу Державної фіскальної служби Хмельницької області викрито замасковану тіньову схему отримання фіктивного податкового кредиту на десятки мільйонів гривень.
Встановлено, що група осіб, переслідуючи корисливу мету, пов’язану із наданням послуг із мінімізації сплати податків суб’єктами господарювання, без мети здійснення підприємницької діяльності, придбала права на управління товариством з обмеженою відповідальністю, перереєстрованим декілька місяців тому в область, для подальшого прикриття своєї незаконної діяльності, повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Хмельницькій області.
До останнього часу зазначене підприємство не проявляло активності у здійсненні фінансово-господарської діяльності. І лише днями ТОВ здійснило реєстрацію податкових накладних в єдиному реєстрі податкових накладних ряду суб’єктів господарської діяльності на загальну суму майже 80 мільйонів гривень за рахунок перерахування коштів з поточного рахунку на рахунок електронного адміністрування податку на додану вартість, не маючи при цьому відповідних активів, зокрема, достатньої кількості земель сільськогосподарського призначення та найманих працівників.
Також у ході відпрацювання встановлено, що в листопаді поточного року були внесені зміни в реєстраційні документи ТОВ, в результаті чого підприємство отримало засновника, директора та головного бухгалтера в одній особі, яка не має до цього жодного відношення. У поясненні новоспечений «посадовець» пояснив, що перереєстрацією товариства не здійснював, електронні ключі підпису не отримував, будь-яких доручень від свого імені не давав і взагалі про те, що є службовою особою чує вперше.
За матеріалами оперативного управління слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Хмельницькій області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінального правопорушення та розпочато кримінальне провадження, що кваліфікується за статтею 205 Кримінального кодексу України – фіктивне підприємництво.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього