На Хмельниччині перейменували три населених пункти
Зокрема, село Скипче Городоцького району називатиметься село Скіпче, село Дібрівка Ізяславського району перейменовано на село Дібровка, а село Шевченка Славутського району – на село Шевченко.На Хмельниччині перейменували три населених пункти
Зокрема, село Скипче Городоцького району називатиметься село Скіпче, село Дібрівка Ізяславського району перейменовано на село Дібровка, а село Шевченка Славутського району – на село Шевченко.

Постанови про перейменування сіл схвалені Верховною Радою 13 травня 2015 року.

Відповідні рішення про перейменування зазначених вище населених пунктів були прийняті місцевими радами у 2011 та 2013 роках.

Причина ухвалення перейменування сіл зрозуміла. Жителі вказаних населених пунктів були позбавлені можливості складання цивільно-правових угод, оскільки зазначена в документах назва населеного пункту не відповідала офіційному обліку адміністративно-територіальних одиниць Хмельницької області.
Відповідно до українського законодавства, рішення про перейменування населених пунктів залишається за Верховною Радою України. Але ухвалити ВРУ його може лише після рішень усіх нижчих рад – міської, районної та обласної.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього