Хмельниччина всерйоз займається впровадженням альтернативної енергетики. У селі Коржівка Хмельницької області збираються будувати сонячну станцію потужністю 2 МВт.
Так, нещодавно голова Хмельницької районної державної адміністрації Сергій Фесун зустрівся з цього приводу з представниками зовнішньоекономічної асоціації \”Новосвіт\” Ігорем Шило і Михайлом Доманським. Під час зустрічі були окреслені перспективи на 2016 рік по будівництву на території Коржівської сільської ради другої сонячної електростанції потужністю 2 МВт. Загальний обсяг інвестицій в проект складе близько 40 млн. гривень, повідомляє Buildportal.
Варто відзначити, що зовнішньоекономічною асоціацією \”Новосвіт\” вже введено в експлуатацію сонячну електростанцію і мікро ГЕС в селі Коржівка Хмельницької області. В цей проект було інвестовано близько 5 млн. гривень.
Коржівська ГЕС має дві горизонтальні турбіни і генератори на 160 кВт, які при наявності дебету води виробляють 7,5 тис. КВт/год електроенергії на добу. Максимальна потужність СЕС – 150 кВт. Разом електростанції виробляють 2,5 млн. КВт/год на рік.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього