На Хмельниччині платники податків Городоччини володіють інформацією про стратегію діяльності МіндоходівУ Городоцькій об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області відбулась зустріч з представниками бізнесу та громадськими активістами району.У Городоцькій об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області відбулась зустріч з представниками бізнесу та громадськими активістами району.

Виконувач обов’язків начальника Городоцької ОДПІ Наталія Хорошева проінформувала місцевий актив про Стратегію розвитку Міністерства доходів і зборів на 2013-2016 роки, результатів роботи інспекції та завдання на перспективу.

Посадовець підкреслила, що наразі пріоритети роботи Міндоходів залишаються незмінними, а об’єднання усіх функцій, пов’язаних з адмініструванням податкових, митних платежів та адміністрування єдиного внеску має на меті спрощення всіх процедур, пов’язаних з веденням бізнесу та поліпшення умов ведення бізнесу. Відтак, важливим завданням територіальних органів Міністерства доходів і зборів України у 2014 році є подальше зменшення втручання у діяльність сумлінних платників податків.

Перед присутніми виступили також фахівці Городоцької ОДПІ та управління Пенсійного фонду у Городоцькому районі, які розповіли про зміни у чинному податковому та пенсійному законодавстві, особливості проведення кампанії декларування доходів громадян у 2014 році, а також про переваги подання податкової звітності в електронному вигляді. Було зазначено, що для зручності громадян режим роботи центру обслуговування платників Городоцької ОДПІ подовжений до 20 години.

Загалом на зустрічі прозвучали ряд пропозицій щодо вдосконалення діючих електронних сервісів, поліпшення процедури відшкодування податку на додану вартість, зменшення навантаження на фонд оплати праці як дієвого механізму детінізації трудових відносин та протидії виплати зарплати «у конвертах», проведення податкових та митних консультацій через відео-конференції. П

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього