На Хмельниччині по завершенню акції "Листи до Св. Миколая" дітям подарували свято
«Хто бере – наповнює руку, хто віддає – наповнює серце!».
Під таким гаслом вже п’ятий рік поспіль при Хмельницькому обласному благодійному фонді «Карітас», що створений під егідою Української Греко-Католицької Церкви, проходить акція «Листи до святого Миколая»На Хмельниччині по завершенню акції "Листи до Св. Миколая" дітям подарували свято
«Хто бере – наповнює руку, хто віддає – наповнює серце!».
Під таким гаслом вже п’ятий рік поспіль при Хмельницькому обласному благодійному фонді «Карітас», що створений під егідою Української Греко-Католицької Церкви, проходить акція «Листи до святого Миколая».
Основною метою даної акції є доброчинність для найбільш потребуючих верств населення, а саме дітей та молоді що навчаються в інтернатних закладах, реабілітаційних центрах, дітей із малозабезпечених, багатодітних, неповних, кризових сімей, а також тих що опинились у складних життєвих обставинах. Акцією охоплені діти сироти, напівсироти і ті що позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди та переселенці зі сходу України.
Загалом було написано та опрацьовано 750 листів з дитячими побажаннями.
«В цьому році побажання дітей є особливими і дещо відрізняються від попередніх років, адже в першу чергу вони просять миру в Україні, радості, добра і злагоди, душевного спокою». – розповідає психолог благодійного фонду Дарина Іванішена.
Починаючи з 18 грудня на протязі кількох днів відвідується кожний інтернатний заклад, охоплений цією акцією. Молоді люди – волонтери готують святкову програму, під час якої кожна дитина в інтернаті отримує свій подарунок з рук самого Чудотворця.
«Хвилювання, бажання допомогти, якнайкраще виконати побажання тих, хто невпевненою дитячою рукою написав листа, переповнювали кожного з нас, – ділиться враженнями волонтер акції Оксана Пуюл, студентка Хмельницького Національного Університету. – Ми, студенти, не просто купували подарунки, вибираючи їх, ми намагалися вкласти в кожен з них тепло, ніжність та частину своєї душі. А як приємно та зворушливо було бачити щасливі дитячі очі. Які здивовані та розгублені були малюки, отримавши саме те, про що мріяли».
На Хмельниччині по завершенню акції "Листи до Св. Миколая" дітям подарували святоНа Хмельниччині по завершенню акції "Листи до Св. Миколая" дітям подарували свято
«Цього річна акція «Листи до Святого Миколая» пройшла дуже успішно. Незважаючи на доволі важкий соціально-економічний та політичний стан у країні, наша акція об’єднала довкола себе людей різного віросповідання та національностей, людей які щиро хотіли подарувати знедоленим дітям свято». – розповідає о.-м. Іван Данкевич, директор Хмельницького Карітасу.
Хочемо подякувати усім, хто став помічником Святого Миколая для потребуючих дітей у цьому році та попередніх роках.
Колектив працівників Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас» висловлює щиру вдячність всім тим хто долучився до даної акції. За надання фінансової та матеріальної допомоги ми дякуємо організаціям, підприємствам, закладам та приватним особам в Україні та закордоном.
«З кожним роком благодійна акція «Листи до Святого Миколая» розширює свою географію. Цього року ми змогли допомогти здійснитись мріям дітям з вадами слуху з м. Теребовля, Тернопільської області. Найбільше, що мене вразило – це виконання пісні мовою жестів підопічною Теребовлянської школи-інтернату.» – додає координатор благодійного фонду Дмитро Козловський, з надією на збільшення тенденції до благодійництва, зокрема, допомоги дітям і молоді, що перебувають у кризових умовах життя.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього