На Хмельниччині побільшало контрафакту
З початку 2015 року працівниками Державної фіскальної служби Хмельниччини з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей, що належать до підакцизної групи, на суму 9,7 мільйона гривень. У порівнянні з результатами минулого року це більше на 63 відсотки.На Хмельниччині побільшало контрафакту
З початку 2015 року працівниками Державної фіскальної служби Хмельниччини з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей, що належать до підакцизної групи, на суму 9,7 мільйона гривень. У порівнянні з результатами минулого року це більше на 63 відсотки.

На підакцизний ринок не потрапили 166 тонн паливно-мастильних матеріалів, більше 4 тонн лікеро-горілчаних виробів та спирту, 44 тисячі пачок тютюнових виробів. Також накладено арешт на 7 автомобілів, що використовувались у незаконному бізнесі.
Виявлено 4 факти діяльності підпільного виробництва з виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв. Показово, що нещодавно у місті Хмельницькому було припинено діяльність підпільних цехів з використанням обладнання, що забезпечило масове виробництво незаконно виготовлених алкогольних напоїв під виглядом брендових марок із недоброякісної сировини, що становило загрозу для життя та здоров\’я людей.

За результатами викритих правопорушень відкрито 14 кримінальних проваджень у сфері обігу підакцизних товарів за статтею 204 Кримінального кодексу України. Варто зазначити, що за перше півріччя 2014 року було виявлено лише 6 злочинів, пов\’язаних з незаконним обігом підакцизних товарів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього