На Хмельниччині побільшає громадських організацій учасників АТО
До 24 раніше створених в краї доєднається іще одна – загальнодержавна. Свій осередок на місці відкрила «Всеукраїнська асоціація учасників бойових дій».На Хмельниччині побільшає громадських організацій учасників АТО
Подільських атовців запрошують до об’єднання. «Всеукраїнська асоціація учасників бойових дій» створила власний осередок на Хмельниччині. Наразі в ньому – лише близько 200 атовців. До себе організатори запрошують кожного, хто зі зброєю в руках захищав Україну на Сході, членів їх сімей та волонтерів. Не зрікаються і місцевих громадських об’єднань учасників АТО. Кажуть, із ними готові співпрацювати, аби у жодному разі нікому не нашкодити.
Серед головних завдань керівництво обласного осередку організації бачить розвиток військово-патріотичного виховання. Кажуть, цьому із 30-ти шкіл обласного центру лише у двох дітей навчають як годиться. Решта, на превеликий жаль, пасе задніх.
Крім цього в асоціації планують займатися і рештою питань, які наразі турбують атовців: правова допомога, оформлення статусу учасника бойових дій та матеріальна допомога тим, хто сьогодні воює на Сході. По суті всім цим займається кожна із 24 чинних організацій учасників АТО краю. До речі, вони уже готові до об’єднання, щоправда, поки не до загальноукраїнського, а до місцевого. В суботу на Хмельниччині учасники бойових дій планують створити обласну громадську раду. Незважаючи на це, можливості співпраці із новоприбулою в область всеукраїнською асоціацією не відкидають, повідомляють на сайті TV 7+.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього