На Хмельниччині почали оздоровлювати переселенців зі Сходу
Днями розпочався перший у 2016 році заїзд до Рекреаційного центру «Берег надії», що у селі Головчинці, Летичівського району.На Хмельниччині почали оздоровлювати переселенців зі Сходу
Днями розпочався перший у 2016 році заїзд до рекреаційного центру «Берег надії», що у селі Головчинці, Летичівського району. Половина зі всієї чисельності відпочиваючих – переселенці зі сходу України, які перебувають на обліку та проживають у місті Хмельницькому.
Набір на безкоштовне оздоровлення жителів міста Хмельницького з обмеженими можливостями, переселенців та членів їх сімей у рекреаційний центр сімейного типу з відновлення здоров\’я дітей-інвалідів та інших груп населення з обмеженими можливостями «Берег надії» продовжується. Другий заїзд відбудеться орієнтовно 16 лютого.
Для отримання послуги необхідно звернутись в управління праці та соціального захисту населення міської ради за адресою: 29013, м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 32, кабінет № 7, або за телефоном:79-48-84.
Графік роботи: понеділок – четвер з 9.00 до 18.15, п’ятниця з 9.00 до 17.00, перерва з 13.00 до 14.00.
Необхідні документи:
– заява (встановленого зразка);
– копія індивідуальної програми реабілітації;
– копія довідки МСЕК (ЛКК);
– копія пенсійного посвідчення;
– копія паспорта або свідоцтва про народження.
– довідка про потребу надання реабілітаційних послуг та супроводу (Форма 070/0, за необхідності зазначити, що особа потребує супроводу);
– довідка з ЖЕКу про склад сім’ї;
– довідка від дільничного лікаря про стан здоров’я видана за 3 дні до подання заяви.

Довідки за телефонам: 067-109-555-2 та 79-59-59.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього