На Хмельниччині почали працювати з промисловцями регіону замість імпорту товарів з Росії
Загородний обговорив з промисловцями регіону можливості співпраці з «Укроборонпромом».
На Хмельниччині почали працювати з промисловцями регіону замість імпорту товарів з Росії
Підприємства Хмельницького регіону готові співпрацювати з Державним концерном «Укроборонпром» задля заміщення комплектуючих, які раніше імпортували з Росії, та виробництва товарів військового призначення з використанням високих технологій. Про це заявив голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний на засіданні правління Союзу промисловців і підприємців Хмельницької області, де було обговорено залучення підприємств краю до виконання державного оборонного замовлення та виробництва енергозберігаючої машинобудівної продукції. Зібрання відбулось на базі одного з підприємств концерну ДП «Красилівський агрегатний завод», участь у ньому взяли 50 керівників підприємств Хмельниччини та представники ДК \”Укроборонпром\”.
«Головною ціллю цього зібрання є налагодження комунікацій. В нас вже є домовленості з Генеральним директором «Укроборонпрому» Романом Романовим – підписати невдовзi Меморандум про співпрацю задля виконання важливих оборонних завдань», – заявив обласний очiльник.
Підприємства «Укроборонпрому», що на Хмельниччині, вже почали вибудовувати серйозну співпрацю з різними промисловцями задля заміщення комплектуючих, які раніше закуповували в Росії.
Представники Концерну подякували керівництву області та підприємцям, які виказали свою готовність приєднатись до завдання забезпечення наших військових усім необхідним.
На засіданні також зазначили, що після Меморандуму планується підписання важливих Генеральних угод, направлених на чітку кооперацію між підприємствами.
«Ми повинні вибудовувати свою роботу на підвищення обороноздатності країни», – зазначив Михайло Васильович.
До речі, «Укроборонпром» поглиблює співпрацю з українськими підприємствами, посилюючи внутрішню кооперацію вітчизняних виробників. На сьогодні керівництво Концерну вже досягнуло домовленостей з підприємствами чотирьох областей в рамках спільного виконання програми імпортозаміщення комплектуючих для українського ВПК на заміну російським. Найближчим часом планується підписання подібних угод і з іншими регіонами України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього