Власники заводу, громадяни Грузії, приїхали на Хмельниччину зі своїм дуже цікавим проектом та новими технологіями. Цими вихідними продукцію компанії «Кобулетурі» презентували для хмельничан.
На Хмельниччині почав роботу сучасний міні-завод з виробництва молочної продукціїВласники заводу, громадяни Грузії, приїхали на Хмельниччину зі своїм дуже цікавим проектом та новими технологіями. Цими вихідними продукцію компанії «Кобулетурі» презентували для хмельничан.

На Хмельниччині почав роботу сучасний міні-завод з виробництва молочної продукції

Виробництво розташоване у с. Розсоша Хмельницької області та діє на базі колишнього маслозаводу. Торгова марка «Кобулетурі» пропонує споживачам продукти високої якості в яких відтворені національні традиції Грузії.

«Підприємство розпочало діяльність з масштабної реконструкції. Замінене все обладнання, відремонтовані стіни, стеля, а також повністю замінена каналізація. Вся комунікація від прийомки молока до готового продукту – нова та сучасна. І в результаті такої роботи тепер функціонує унікальний міні-завод з новим для українців продуктом. Завод виробляє продукцію з нашої української сировини, а от методи і технології виробництва дуже відрізняються.» – розповіла Сендаль Ганна Йосипівна комерційний директор ТОВ «Кобулетурі» Україна.

На Хмельниччині почав роботу сучасний міні-завод з виробництва молочної продукції

Завод передбачає виробництво восьми видів продукції. Це: пастеризоване молоко, йогурт, сметана, бринза, сир, кефір та масло, розповіла головний технолог виробництва Надія Іванівна Кирилюк.

На Хмельниччині почав роботу сучасний міні-завод з виробництва молочної продукції

На ринку Грузії компанія «Кобулетурі» вже 15 років і наданий час серед лідерів галузі, адже якість продукції – пріоритет торгової марки «Кобулетурі», розповів Мамука Ахвледіані – власник компанії і ТМ «Кобулетурі»
Нещодавно продукція з`явилась на прилавках і полицях торгівельних майданчиків і магазинів Хмельниччини.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього