На Хмельниччині податківці сплатити 2 мільярди гривень
За підсумками семи місяців 2015 року усі категорії бізнесу нашого краю спрямували до зведеного бюджету 2 мільярди 233 мільйони гривень податків та зборів.

На Хмельниччині податківці сплатити 2 мільярди гривень
За підсумками семи місяців 2015 року усі категорії бізнесу нашого краю спрямували до зведеного бюджету 2 мільярди 233 мільйони гривень податків та зборів.

При цьому темпи наповнення бюджетів усіх рівнів випередили минулорічні показники на 32 відсотки. В абсолютних цифрах це більше на 543 мільйонів гривень по відношенню до рівня минулого року.

Загалом державний бюджет отримав від підприємницької громади Хмельниччини трохи більше 1 мільярда гривень податкових надходжень. Головними складовими його наповнення стали податок на додану вартість, який досяг сумарного показника у розмірі 412 мільйонів гривень, податок на доходи фізичних осіб – 341 мільйон гривень та податок на прибуток, якого сплачено у сумі 184 мільйони гривень.

За висновком провідних фахівців координаційно-моніторингового управління регіонального представництва фіскальної служби, значні надходження такого бюджетоформуючого податку, як ПДВ ґрунтуються на упередженні різного роду схемних махінацій за рахунок прозорості і цілісності його електронного декларування, та створення доданої вартості на підприємствах – виробниках вітчизняної продукції.

«Якісні зміни в адмініструванні податків, сервісному обслуговуванні бізнесу, зменшенні навантаження на фонд оплати праці врешті-решт приносять позитивний результат в отриманні прибутків та сплаті податків. І хоч це лише початок шляху реформ, сподіваємось спільно ми здолаємо бюрократичні та інші бар‘єри, які стримують ведення бізнесу. Передусім сприятиме процесу оновлення співпраця з громадськістю Хмельниччини, яка демонструє державницьку позицію у вирішенні проблемних питань податкової та митної політики на всеукраїнському рівні», – зазначив керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Мар‘ян Зеленецький.

Другий бюджетний вектор – скарбниці територіальних громад Хмельницької області за січень-липень наповнились на 1 мільярд 199 мільйонів гривень податків і зборів. Торік на цей час місцеві бюджети краю отримали 883 мільйонів гривень. Загалом бюджетні призначення місцевих рад виконано на 132 відсотки. що в абсолютних цифрах складає додаткових 295 мільйон гривень.

Основну питому вагу надходжень тут склав податок на доходи фізичних осіб, який сплачено у сумі 675 мільйонів гривень. На другому місці за вагомістю наповнення бюджетів місцевих громад – податки на майно: транспортний податок, земельний податок та на податок на нерухоме майно. Загалом ці надходження склали 190 мільйона гривень. Сума єдиного податку становить 153 мільйони гривень. Суттєво наповнив бюджетні кошики місцевих громад і акцизний податок з роздрібного продажу, якого сплачено у сумі 100 мільйонів гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення