На Хмельниччині податківці Теофіпольщини додатково спрямували до бюджету понад півтора мільйона гривеньПротягом 2013 року платники податків району сплатили до Зведеного бюджету майже 35 мільйонів гривень, при тому, що прогнозний показник становив 33,3 мільйона гривень. Відтак виконання склало 105% від прогнозного показника.
Протягом 2013 року платники податків району сплатили до Зведеного бюджету майже 35 мільйонів гривень, при тому, що прогнозний показник становив 33,3 мільйона гривень. Відтак виконання склало 105% від прогнозного показника.

Надходження до Загального фонду держбюджету забезпечено в розмірі 4,9 мільйона гривень, виконання становить 97%. Темп росту до відповідного періоду минулого року становить 78%.

До місцевого бюджету надійшло 29,1 мільйона гривень, виконання становить майже 106%, додатково надійшло понад 1,5 мільйона гривень, темп росту до минулого року складає 111%.

Примітно, що найбільшу питому вагу у надходженнях до місцевого бюджету має податок на доходи фізичних осіб – його частка у загальній сумі складає понад 75%. Другим бюджетоутворюючим податком для місцевого бюджету району є плата за землю, якої протягом року надійшло майже 3,5 мільйона гривень, відсоток виконання при цьому склав понад 108%, темп росту до минулого року – також 108%.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього